Metin2 , Metin2 Hile , Metin2 Bot , Metin 2 , Metin2 Multihack , Metin2 PvP , Metin2 Private Ser
Daha İyi Hizmet İçin Üye Olunuz:)
Sayın Misafirler Konulara Baktığınızda En Azında Yorum Değilde Üye Olursanız Seviniriz.Üyeliklerini 24 Saat İçinde Aktif Etmeyen Üyelerin Üyelikleri Otomatik Aktif Olcaktır..

10 Kasım Atatürk Buton_uye_ol

Join the forum, it's quick and easy

Metin2 , Metin2 Hile , Metin2 Bot , Metin 2 , Metin2 Multihack , Metin2 PvP , Metin2 Private Ser
Daha İyi Hizmet İçin Üye Olunuz:)
Sayın Misafirler Konulara Baktığınızda En Azında Yorum Değilde Üye Olursanız Seviniriz.Üyeliklerini 24 Saat İçinde Aktif Etmeyen Üyelerin Üyelikleri Otomatik Aktif Olcaktır..

10 Kasım Atatürk Buton_uye_ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 Kasım Atatürk

10 Kasım Atatürk Empty 10 Kasım Atatürk

Mesaj tarafından Rebel Justice Ptsi Eyl. 13, 2010 12:33 am

Özel Sanko Okulları'nda 10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ayrılışının 71. yıldönümünde Özel Sanko Okulları'nda düzenlenen programlarla anıldı.

Abdulkadir Konukoğlu Spor ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Özel Sanko Okulları Genel Müdürü Murat Köylüoğlu, yaptığı konuşmada, Atatürk'ün eğitim, bilim, fen, sanat, spor ve kültüre çok önem verdiğini anımsatarak, ''(En büyük emelim, milli irfanı yükseltmektir) sözüyle çağdaş eğitim yöntemleriyle yetiştirilecek yeni bir nesle ihtiyaç olduğunu görmüş ve modern eğitim politikasının esaslarını belirleyip eğitim alanında büyük

yenilikler yapmıştır'' dedi.

Atatürk ilkeleri ve Atatürkçülüğün Türk milletinin ihtiyaçlarından doğan, gerçekçi, milli ve yenileşmeye açık, çağdaş bir sistem kurmayı amaçladığını kaydeden Köylüoğlu, ''Büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete uğurlayışımızın 71. yıldönümünde, O'nun mücadele heyecanını yaşamanın, fikirlerini çok daha iyi anlamanın çabası içinde olmalıyız'' diye konuştu.

Konuşmaların ardından öğretmen ve öğrencilerin hazırladığı ve çeşitli etkinliklerin yer aldığı program sunuldu. Atatürk'ün hayatından anekdotların drama oyunlarıyla aktarıldığı gösteriler, ünlü zeybek oyunu ile son buldu.

Bu arada, ilköğretim 1. kademe öğrencileri de Atatürk büstünün önüne Ata'ya duygularını ifade eden mektuplar bıraktı.
Rebel Justice
Rebel Justice
Kurucu Metin2Frm.Bosfforum.Biz
Kurucu Metin2Frm.Bosfforum.Biz

Para-Puan : 909354
Rep Puanı : 9151
<b>Nerden</b> Nerden : ●Ankara●
http://metin2frm.bosfforum.biz/forum-yonetim-merkezi-f39/reklam-ucretleri-t1751.htm#2254

http://metin2frm.bosfforum.biz