Metin2 , Metin2 Hile , Metin2 Bot , Metin 2 , Metin2 Multihack , Metin2 PvP , Metin2 Private Ser
Daha İyi Hizmet İçin Üye Olunuz:)
Sayın Misafirler Konulara Baktığınızda En Azında Yorum Değilde Üye Olursanız Seviniriz.Üyeliklerini 24 Saat İçinde Aktif Etmeyen Üyelerin Üyelikleri Otomatik Aktif Olcaktır..

Mount&Blade Warband 1.127 Sorunsuz Crack By KiNgOnEkiNg Buton_uye_ol

Join the forum, it's quick and easy

Metin2 , Metin2 Hile , Metin2 Bot , Metin 2 , Metin2 Multihack , Metin2 PvP , Metin2 Private Ser
Daha İyi Hizmet İçin Üye Olunuz:)
Sayın Misafirler Konulara Baktığınızda En Azında Yorum Değilde Üye Olursanız Seviniriz.Üyeliklerini 24 Saat İçinde Aktif Etmeyen Üyelerin Üyelikleri Otomatik Aktif Olcaktır..

Mount&Blade Warband 1.127 Sorunsuz Crack By KiNgOnEkiNg Buton_uye_ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mount&Blade Warband 1.127 Sorunsuz Crack By KiNgOnEkiNg

Mount&Blade Warband 1.127 Sorunsuz Crack By KiNgOnEkiNg Empty Mount&Blade Warband 1.127 Sorunsuz Crack By KiNgOnEkiNg

Mesaj tarafından Rebel Justice C.tesi Eyl. 18, 2010 1:51 am

KiNgOnEkiNg Sunar...

Sevilen oyun Mount&Blade Warband'ın 1.127 sürümünün crackini sizler için uploadladım.Rahatlıkla indirebilirsiniz.Sorunsuz çalışmaktadır ve Denenmiştir.Şu an ben bu crackle oynuyorum çalışıyor.Hem MultiPlayer(Çoklu Oyun) Hem de SinglePlayer(Tek Kişili Oyun) Crackleri Bulunmaktadır.Bu Crack ile Sorunsuz Olarak Hem Multi Hem de SinglePlayer oynayabilirsiniz.

mb_warband.exe ve mb_warband-dedicated.exe dosyalarını Mount&Blade Warband'ın olduğu klasöre kopyalayın.Eğer Hem MultiPlayer Hem SinglePlayer oynayayım diyorsanız bu iki dosyayı kopyaladıktan sonra kopyalamış olduğunuz mb_warband-dedicated.exe ye tıklayın birşeyler yazacak orda biraz bekleyin sonra Ready! Input deyince kapayın.MultiPlayer de halen sorun olursa Belgelerimden Mount&Blade Warband a gelin ordan rgl_config e tıklayın use secure connection 1 ise 0 yapın sorun düzelecektir.MultiPlayer de serial isterse 0 yazın tamam deyin.

Buyrun Link:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yapamadığınız Birşey Olursa Konuya Yorum Yaparak Sorabilirsiniz.
Rebel Justice
Rebel Justice
Kurucu Metin2Frm.Bosfforum.Biz
Kurucu Metin2Frm.Bosfforum.Biz

Para-Puan : 909354
Rep Puanı : 9151
<b>Nerden</b> Nerden : ●Ankara●
http://metin2frm.bosfforum.biz/forum-yonetim-merkezi-f39/reklam-ucretleri-t1751.htm#2254

http://metin2frm.bosfforum.biz

- Similar topics