Metin2 , Metin2 Hile , Metin2 Bot , Metin 2 , Metin2 Multihack , Metin2 PvP , Metin2 Private Ser
Daha İyi Hizmet İçin Üye Olunuz:)
Sayın Misafirler Konulara Baktığınızda En Azında Yorum Değilde Üye Olursanız Seviniriz.Üyeliklerini 24 Saat İçinde Aktif Etmeyen Üyelerin Üyelikleri Otomatik Aktif Olcaktır..

Kitserver 8.1.0 İndirme-Kurulum-Kullanım Buton_uye_ol

Join the forum, it's quick and easy

Metin2 , Metin2 Hile , Metin2 Bot , Metin 2 , Metin2 Multihack , Metin2 PvP , Metin2 Private Ser
Daha İyi Hizmet İçin Üye Olunuz:)
Sayın Misafirler Konulara Baktığınızda En Azında Yorum Değilde Üye Olursanız Seviniriz.Üyeliklerini 24 Saat İçinde Aktif Etmeyen Üyelerin Üyelikleri Otomatik Aktif Olcaktır..

Kitserver 8.1.0 İndirme-Kurulum-Kullanım Buton_uye_ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kitserver 8.1.0 İndirme-Kurulum-Kullanım

Kitserver 8.1.0 İndirme-Kurulum-Kullanım Empty Kitserver 8.1.0 İndirme-Kurulum-Kullanım

Mesaj tarafından Rebel Justice Ptsi Ekim 04, 2010 1:51 am

! İNDİRME !

Aşağıdaki linkten kitserveri indiriyoruz

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (8.1.0 - Bütün patchlerle uyumlu)

! KURULUM !

Arkadaşlar resimler PES 6 'dan ben Oyunu silmiştim gösteremicem

İlk önce kitserveri masaüstünde boş bir klasöre çıkarıyoruz.Ve devamında çıkardığımız klasörü C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6 a sürüklüyoruz ve bırakıyoruz.Böyle bir görüntü oluşması gerek.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Devamında ise Kitserver isimli klasörü açıyoruz ve içindeki setup dosyasına çift tıklıyoruz.Devamında ise aşağıdaki gibi bir pencere açılması gerek.

NOT : Bende kitserver kurulu olduğu için " Install " seçeneği kapalı durumda.Eğer siz yukarıda belirtildiği gibi işlemleri yaptı iseniz, " Install " seçeneği sizde gözükecektir.

Devamında " Install " seçeneğine tıklıyoruz ve Kitserver kurulumunu tamamlıyoruz.

! STAD, TOP, YÜZ, KRAMPON ve FORMA EKLEME !

Yine indirdiğimiz stad,top,yüz,krampon,forma veya saç rar dosyasını masa üstünde boş bir klasöre çıkartıyoruz.Devamında C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\kitserver\GDB ya gidiyoruz ve karşımıza aşağıdaki gibi bir tablo çıkıyor.

Eklemek istediğimiz dosyaya göre ( stad,top,yüz,krampon,forma ve saçları ) ilgili klasöre giriyoruz.Girdikten sonra en başta indirdiğimiz ve klasöre çıkarttığımız rar dosyasını C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\kitserver\GDB\hair ( Ben saç eklemeyi tercih ettim,eğer siz farklı bir dosya indirdi iseniz gerekli klasöre girmeniz gerekiyor ) a sürüklüyoruz ve bırakıyoruz.

Gelelim son aşamaya,üstteki resimdede gördüğünüz gibi " map " dosyası var.Rar dosyasında genellikle " map " dosyasıda olur.Rar dosyasından çıkan map dosyası ile kitserverin normal " map " dosyasını değiştiriyoruz ve eklentimiz PES 6 için hazır.

Bende Evolution Patch'in hair ve face maplari var.Evolution Patch'in diyorum çünkü,o yamanın " map " dosyasında birçok dosyasının kodu var.

Hair " map " dosyası
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Face " map " dosyası
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Rebel Justice
Rebel Justice
Kurucu Metin2Frm.Bosfforum.Biz
Kurucu Metin2Frm.Bosfforum.Biz

Para-Puan : 909354
Rep Puanı : 9151
<b>Nerden</b> Nerden : ●Ankara●
http://metin2frm.bosfforum.biz/forum-yonetim-merkezi-f39/reklam-ucretleri-t1751.htm#2254

http://metin2frm.bosfforum.biz

- Similar topics